×

Vážení klienti,

v súvislosti s mimoriadnymi opatreniami prijatými Ústredným krízovým štábom SR a z dôvodu snahy o zabezpečenie maximálnej účinnosti ochranných opatrení na zdravie našich klientov a našich zamestnancov bude prevádzka CK PRIMA TRAVEL až do odvolania zatvorená.  V dostatočnom časovom predstihu obdržíte od nás e-mailom všetky informácie o zájazde, ktorý máte u nás zakúpený. Poprosíme Vás o trpezlivosť. Každého klienta budeme kontaktovať po skončení mimoriadnych opatrení. Prevádzku opäť otvoríme v súlade s rozhodnutím štátnych autorít.
ĎAKUJEME za pochopenie.

CK PRIMA TRAVEL

Cestovná kancelária

Cestovná kancelária PRIMA TRAVEL

Ku vzniku cestovnej kancelárii nás inšpirovala vášeň pre samotné cestovanie. Keďže zastávame filozofiu, že človek by mal v živote robiť to, čo ho najviac baví, založili sme v roku 2010 cestovnú kanceláriu a začali sme plniť ľuďom cestovateľské sny. Snažíme sa našim klientom priblížiť najkrajšie miesta Európy za prijateľné ceny zájazdov pri zachovaní kvality.

Za posledný rok s nami absolvovalo zájazdy viac ako 15 000 klientov a celkovo s nami vycestovalo už viac ako 100 000 klientov rôznych vekových kategórií. Náš najmladší klient mal 6 mesiacov a najstarší 91 rokov. Vypravili sme viac ako 2600 zájazdov do rôznych kútov Európy. Máme svojich stálych a overených sprievodcov, z ktorých má každý svoje obľúbené destinácie. Autobusovú dopravu nám zabezpečujú iba dopravné spoločnosti, ktoré spĺňajú kritéria spoľahlivej a bezpečnej dopravy. 

Klienti môžu s nami komunikovať nielen osobne v CK, ale aj prostredníctvom našej infolinky, e-mailov, prostredníctvom facebooku, atď. Denne vybavíme priemerne 45 telefonátov a spoločne vybavíme v priemere 70 rôznych mailov, na ktoré Vám odpovedá najčastejšie Marika, Miloš, Janka a Maťa. Naša cestovná kancelária má vysoké poistenie insolventnosti všetkých zájazdov až na sumu 375 000 EUR. Programy zájazdov zostavujeme na základe vlastných cestovateľských skúseností, samozrejme všetko komentujeme, kritizujeme a doľadujeme s našimi sprievodcami a dopravcami.
Sme radi, ak máme od klientov zo zájazdov spätnú väzbu, prípadne ak nás zasypete novými nápadmi a vecnými pripomienkami. Vaše pripomienky nám pomáhajú zlepšovať sa a Vaše povzbudivé slová nám dodávajú motiváciu pre ďalšiu prácu, pretože vtedy vieme, že to, čo všetci robíme a o čo sa snažíme, dáva zmysel.

Ďakujeme všetkým klientom za využitie našich služieb a pevne veríme, že Vám bude cestovanie prinášať naďalej takú radosť ako nám.