Primatravel
O nás Primatravel Naše zájazdy Primatravel Fotoalbumy Primatravel Garančný list Primatravel Dovolenky Primatravel Kontakt
Registračný formulár

VÝHERCA za vyplnenie dotazníka spokojnosti za mesiac august 2017

Sme radi, že nám pomáhate zlepšovať naše služby tým, že si po zájazde nájdete čas a vyplníte dotazník spokojnosti, ktorý zasielame e-mailom. Mnoho podnetov a námetov je pre nás skutočne motivujúcim a mnoho vecí sme zaviedli do praxe. Každý mesiac žrebujeme z množstva dotazníkov jedného klienta, ktorý si našiel čas a dotazník vyplnil. Tento mesiac Vám sme venovali do žrebovania jednodňový zájazd ,, Po stopách cisárovnej Sissi a múzeum šnapsu vo Viedni " v termíne 23.9.2017 pre 2 osoby. Výhercom sa stáva Viera Tišliarová, ktorá sa zúčastnila zájazdu Ligúrska riviéra v termíne 25.8.2017-29.8.2017.

Výherkyni blahoželáme a želáme množstvo cestovateľských zážitkov :)

 

VYHERCA za vyplnenie dotazníka za mesiac JÚL 2017

Ďakujeme, že naše dotazníky spokojnosti stále vypĺňate a pomáhate nám tak k zlepšovaniu služieb, ktoré pre Vás zabezpečujeme. Za mesiac júl sme vyžrebovali výhercu, ktorý sa zúčastnil zájazdu Orlie hniezdo, jazero Königsee 1.7.2017. Výhercom sa stáva pán Peter Fillo. Získava od nás jednodňový zájazd do Rakúska ,, Výstava kvetov a záhrad v Tullne - v meste kvetov" pre 2 osoby. Blahoželáme a želáme ďalšie cestovateľké zážitky :)

VYHERCA za vyplnenie dotazníka za mesiac JÚN 2017

Ďakujeme, že nám pomáhate zlepšovať naše služby pomocou vypĺňania dotazníkov spokojnosti. Za mesiac jún sme vyžrebovali pani Zuzanu Valaškovúktorá sa zúčastnila leteckého zájazdu na Santorini. Výherkyni srdečne blahoželáme a získava od nás jednodňový zájazd do Rakúska pre dve osoby ,, Zámok ruží Rosenburg a Kittenbergské záhrady snov". 

VYHERCA za vyplnenie dotazníka za mesiac MÁJ 2017

Keďže sa stále aktívne zapájate do vyplňovania našich dotazníkov spokojnosti, čo je pre našu CK veľmi smerodatná vec, za mesiac máj sme ich obdržali vyplnených viac ako 400, vyžrebovali sme opäť jedného výhercu, ktorý získava jednodňový zájazd ,, Tajomný Báthoryčkin hrad Lockenhaus a rakúske vínne pivničky " pre 2 osoby. Výhercom je VALÉRIA MIKLENČIČOVÁ, ktorá sa naposledy zúčastnila zájazdu ,, Víkend v Innsbrucku, Swarovského krištálový svet a Kufstein - perla Tirolska"  Výherkyni srdečne blahoželáme  

VYHERCA za vyplnenie dotazníka za mesiac APRIL 2017

Keďže sa stále aktívne zapájate do vyplňovania našich dotazníkov spokojnosti, čo je pre našu CK veľmi smerodatná vec, za mesiac apríl sme ich obdržali vyplnených viac ako 200, vyžrebovali sme opäť jedného výhercu, ktorý získava jednodňový zájazd ,, Múzeum voskových figurín, podmorský svet a historická Viedeň" pre 2 osoby. Výhercom je PETER HORVAY, ktorý sa naposledy zúčastnil zájazdu do Ríma. Výhercovi srdečne blahoželáme :)

VYHERCA za vyplnenie dotazníka za mesiac FEBRUÁR 2017

Sme radi, že si po zájazde nájdete čas a vyjadríte svoj názor na jednotlivé služby na zájazd, ktorého ste sa zúčastnili v našom DOTAZNÍKU SPOKOJNOSTI, ktorý Vám je po každom zájazde zasielaný. Každý klient, ktorý dotazník vyplní, je automaticky zaradený do mesačného žrebovania o zájazd s CK PRIMA TRAVEL. 
Za MESIAC FEBRUÁR sme dnes vyžrebovali pani EVU TATAROVÚ, ktorá bola s nami na Benátskom karnevale a vo Verone. Výherkyňa získava ZÁJAZD DO LEDNÍC A VALTÍC pre 2 OSOBY.
Výherkyni srdečne BLAHOŽELÁME a tešíme sa na ňu pri ďalšom zájazde :)

VYHERCA za vyplnenie dotazníka za mesiac MAREC 2017

Sme radi, že si po zájazde nájdete čas a vyjadríte svoj názor na jednotlivé služby na zájazd, ktorého ste sa zúčastnili v našom DOTAZNÍKU SPOKOJNOSTI, ktorý Vám je po každom zájazde zasielaný. Každý klient, ktorý dotazník vyplní, je automaticky zaradený do mesačného žrebovania o zájazd s CK PRIMA TRAVEL. 

Za MESIAC MAREC sme dnes vyžrebovali pani Andreu Bendovú, ktorá sa s nami zúčastnila zájazdu. Výherkyňa získava ZÁJAZD DO MELKU a na zámok SCHALLABURG pre 2 OSOBY.
Výherkyni srdečne BLAHOŽELÁME a tešíme sa na ňu pri ďalšom zájazde :)

Hľadáme sprievodcov cestovného ruchu pre krajiny: Rakúsko, Nemecko, Taliansko a Francúzsko.

Hľadáme sprievodcov cestovného ruchu na dlhodobú spoluprácu pre krajiny : Rakúsko, Nemecko, Taliansko, Francúzsko.

Podmienky: osvedčenie na vykonávanie sprievodcovskej činnosti vydané akreditovanou a schválenou inštitúciou, časová flexibilita, prax minimálne 1 rok, príjemné vystupovanie, komunikatívna znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka. Pri zájazdoch do Talianska vítaná taliančina,

Žiadosti prosíme zasielať na info@primatravel.sk, do predmetu uviesť ,,sprievodcovské služby" a poprosíme nám zaslať aj zoznam destinácií, ktoré ste už sprevádzali . 

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu :)

Primatravel
Novinky na Váš email

Chcete dostávať najaktuálnejšie informácie
o zájazdoch? Prihláste sa na odoberanie nášho
Newslettera ...

Facebook

Chcete nám napísať alebo hodnotiť naše zájazdy?
Môžete tak spraviť aj prostredníctvom Facebooku.

Facebook
Kontakt

PRIMA TRAVEL - cestovná kancelária
Štefánikova 64, 949 01 Nitra
Tel.: +421 904 344 643, +421 911 331 015
info@primatravel.sk

Naisť na mape
Primatravel
O nás | Obchodné podmienky | Informácie o cookies | Kontakt © Všetky práva vyhradené - PRIMA TRAVEL - cestovná kancelária 2012 | + 421 904 344 643 | +421 911 331 015
Design by Rendy.sk | Created by Weblife