Primatravel
O nás Primatravel Naše zájazdy Primatravel Fotoalbumy Primatravel Garančný list Primatravel Dovolenky Primatravel Kontakt
Registračný formulár

O nás

 

Ako to začalo?

Na začiatku bol len sen... sen cestovať a robiť v živote to, čo nás baví... Vášeň pre cestovanie a spoznávanie nových miest nás priviedla k  nápadu založiť CK PRIMA TRAVEL a plniť ľuďom cestovateľské sny. Chceli sme priblížiť najkrajšie miesta Európy za prijateľné ceny a poskytnúť pri tom, čo najlepšiu kvalitu služieb.

Už v roku 2010 sme pôsobili ako cestovná agentúra, ktorá sa neskôr pretransformovala na cestovnú kanceláriu.

Všetky miesta, do ktorých zájazdy organizujeme, osobne poznáme, pretože my sami cestovanie milujeme a radi preskúmame rôzne nové krajiny, mestá a miesta :) Snažíme sa z navštívených destinácií vybrať tie najzaujímavejšie veci a zostaviť, čo najatraktívnejší program zájazdu, ktorý sa pokúšame doladiť, čo najlepšie časovo aj tematicky.

Spolupracujeme len s overenou a spoľahlivou dopravnou spoločnosťou, ktorá nám poskytuje komfortné autobusy a skúsených vodičov. Na našich zájazdoch sa môžete stretnúť s našimi stálymi a overenými sprievodcami. Ubytovanie na zájazdoch sa Vám snažíme zabezpečovať prevažne v 3* až 4*hoteloch, ktoré spĺňajú všetky požiadavky pri poznávacích zájazdoch.

Našou najväčšou odmenou je Vaša spokojnosť, pretože tá dáva našej práci ten skutočný význam a radosť. Vaše podnety, návrhy a spätné väzby nás povzbudzujú do ďalšej práce, prípadne nám pomáhajú naše služby zlepšovať.

Sme skutočne radi, že Vám môžeme plniť Vaše cestovateľské sny a prinášať čo najviac zážitkov a dojmov:)

 

Primatravel
Novinky na Váš email

Chcete dostávať najaktuálnejšie informácie
o zájazdoch? Prihláste sa na odoberanie nášho
Newslettera ...

Facebook

Chcete nám napísať alebo hodnotiť naše zájazdy?
Môžete tak spraviť aj prostredníctvom Facebooku.

Facebook
Kontakt

PRIMA TRAVEL - cestovná kancelária
Štefánikova 64, 949 01 Nitra
Tel.: +421 904 344 643, +421 911 331 015
info@primatravel.sk

Naisť na mape
Primatravel
O nás | Obchodné podmienky | Informácie o cookies | Kontakt © Všetky práva vyhradené - PRIMA TRAVEL - cestovná kancelária 2012 | + 421 904 344 643 | +421 911 331 015
Design by Rendy.sk | Created by Weblife